Granada-Bilbao 14.2.

Labdarúgás, szombat, 2015, Februárr 14, Spanyolország – Primera divízió, 20:00

Primera division

Abel Resinonak, Granada új edzőjének, ugyan sikerült megszakítani a játékosaival a 16 vereség sorozatát, de rákötődni a győzelemre Elchevel már nem. Meg kell jegyezni, hogy ez várható volt, mert Granada az utolsó fordulón kiutazott Villareal gyepjére, ahol végül is 2:0 kikapott. A harmincadik percben a házigazdát Musacchio hozta vezetésbe, azután már egy kiegyensújzott párbajt játszottak, ahol Granada is esélybe jutott. A legnagyobbat tíz perccel a vége előtt Rico nem váltotta ki, így a hosszabbításban Cerysev hozzá adta Villareal második gólját. Granada így visszatért a táblázat legaljára, ahol ez a forduló előtt csak két pont vesztessége van az első nem kiesési helyre. A tizenharmadik Athléticotól csak 5 pont választja, ami 22 forduló után kevesebb, mint várható volt. A Bajnokok Ligája alapcsoport résztvevője és az Európai Liga tavaszi harcosa a hazai versenyen kínlódik.

A La Liga utolsó tíz találkozóból Bilbao csak kettőt nyert meg. Egy hete a saját stadionján Barcelona verte meg 2:5. amikor az egész meccs Barcelona forgatókönyve szerint játszódott. De a nézők elégedettek lehettek, vegül is nem minden nap láthatnak hét gólt egy bajnoki párbajban. A Copa del Ray első elődöntője sem végződött az elképzelései szerint, amelyben szerdán otthon csak 1:1 döntetlent játszott Espanyol ellen. Így Granadába a baszkok nem túl nagy önbizalommal indulnak. A párbaj végeredménye kérdéses, a rangadót nehéz megjelölni. Tekintettel arra, hogy egy Granadai meccsről beszélünk, egy fogadást választanék alacsonyabb számú góllal. Ugyanis a granadaiak a verseny eddigi folyamán a legkevesebbet szerezték az összes csapat közül (14) és az „under” fogadás hétszer bejött volna az utolsó tíz bajnoki párbajból.

Nem is fogadok tehát a győztesre, inkább a kevés gólra. A nézők nem látnak többet, mint 2,5 gólt a párbajon. Sok szerencsét.

A mi tippünk: a párbajban a két csapat 2,5 gól alatt szerez – a legjobb oddsok a Betfair fogadóirodánál 1,55 szorzóval