Unibet – športove stávky

Unibet je veľmi spoľahlivý a spoľahlivý bookmaker so škandinávskymi koreňmi. Spoločnosť je registrovaná na Malte, ale v prvom období svojej činnosti nasmerovala svoju ponuku najmä na hráčov z škandinávskych krajín. Časom rozšíril svoje aktivity a v súčasnosti sa nijako nelíši od najslávnejších stávkových kancelárií na internete. Najmä po nedávnej zmene vzhľadu a funkčnosti webových stránok a po výraznom rozšírení ponuky v “živom” stávkovom segmente. Špecializované organizácie, ktoré pôsobia v široko definovanom odvetví “hazardných hier”, opakovane udelili Unibetu plebiscity za najlepšiu sieťovú stávku. Okrem stávkových kancelárií ponúka platforma Unibet aj jedno z najlepších online kasín a možnosť hrať online poker. Ponuka Unibet uspokojí všetkých fanúšikov bookmakera. Ako začiatočníci, tak vzhľadom na relatívne vysoké limity, pokročilejšie.
Každý novo registrovaný prehrávač dostane od spoločnosti Unibet uvítací bonus až do výšky 50% prvého vkladu až do výšky 123 PLN. Bonus sa udeľuje na základe “cashback”. To znamená, že ak stratíte prvú stávku, Unibet vráti 50% zo sumy, ktorú ste vsadili. Keďže horná hranica bonusu je 123 PLN, ak je prvá stávka umiestnená na 246 PLN, bookmaker vráti maximálnu hranicu 123 PLN. Bonus, ktorý dostanete, sa musí “otočiť” šesťkrát. Pojmy “Mobile” sa považujú za bonusové podmienky.

Ako používať bonus:

– zaregistrujte sa kliknutím sem

– vkladové prostriedky používa jeden z mnohých spôsobov platby

– umiestnite svoju prvú stávku

– v prípade výpadku sa vráti 50% sumy na váš účet

Bet365 sa tiež stará o svojich už zaregistrovaných hráčov. Ako registrovaný hráč budete pravidelne dostávať propagačné akcie súvisiace so športovými podujatiami. V zásade neexistuje žiadny týždeň bez akejkoľvek ďalšej propagačnej ponuky. O všetkom sa môžete dozvedieť na našej webovej stránke alebo na stránke “promo akcie” na úvodnej stránke Bet365.com. Preto, vďaka takejto bohatej bonusovej ponuke, sa bookmaker pomaly stáva jedným z najpopulárnejších online bookmakrov v Európe.

Výhody bookmakera Bet365:

– uvítací bonus

– vysoké limity

– Supertoto a Superscore (futbalové lotérie)

– zaujímavá ponuka rastlín

Zaregistrujte sa a prijímajte svoj bonus
Samozrejme, bonus bookmakeru je úplne nezávislý od ďalších bonusov v kasíne a na pokerovej platforme. Takže môžete využiť až tri bonusy poskytnuté týmto bookmakrom. V prípade akýchkoľvek pochybností alebo problémov sa môžete obrátiť aj na podporu v poľštine. V Bet365 sú všetky postupy minimalizované, aby ste nemali žiadne problémy. Prajeme vám rovnaké výhry z kupónov.

zdroj: Bet365 nefunguje – alternativny link , aplicatiile mobile de la Unibet

Rate the review