Mauricio Pochettino hovorí, že Tottenham môže získať Ligu majstrov po výhre

Mauricio Pochettino privítal “úplný výkon” svojho tímu Tottenham Hotspur v nedeľnom domácom víťazstve 4: 1 nad West Ham United a povedal, že veril, že majú kvalitu skončiť v prvých štyroch štvrťrokoch Premier League. “Po zápase, ktorú sme dnes zahrali, si myslím, že máme dostatočnú kvalitu,” povedal riaditeľ Pochettino. “Ale futbal je tiež o duševných veciach a mnohých ďalších zložkách, ktoré musíte spravovať. Sme v procese.Po tomto Bet365 športové stávky vystúpení sa môžeme cítiť hrdý. Dele Alli by sa mal starať o šťastie starších mladých hviezd. Prečítajte si viac

“Mohli ste vidieť, ako hráči verili tomu, ako hráme, a keď ste v skupine a vy zdieľajte filozofiu a verte, že je to najlepšie na svete, môžete byť veľmi pyšný. “Pochettino sledoval Harryho Kaneho dvakrát – útočník má osem gólov v posledných piatich vystúpeniach Tottenhamu – ale to bolo výkon všetkých 11 hráčov, ktorí mu najviac potešili; spôsob, akým tlačili ako jednotku a vytlačili život z West Hamu. Návštevníci boli prekročený po prvom úvodnom úvode Kaneho a strelec prvého polčasu a vedúci manažéra West Hamu Slaven Bilic priznal, že jeho tím má šťastie, že nestratí viac.Adrián, brankár West Ham, urobil niekoľko jemných šetrí.Tottenhamov dvojkrídlový Harry Kane vedie v 4-1 rozdelení West Hamu. “Bol to kompletný výkon tímu” Povedal Pochettino. “Možno, bolo to najlepšie v sezóne, ale bolo to určite jedno z najlepších. Ide o filozofiu a ako sme sa bránili, keď nemáme loptu. Môžete vidieť Harryho Kanea, a ako tvrdo pracuje na získaní lopty. Máme veľmi silnú mentalitu v tíme, pokiaľ ide o prácu, ktorá pomáha našim spoluhráčom. A keď máme loptu, vždy sa tešíme. V zápase o 3-0 sa môžete podarí spravovať, ale v posledných 10 minútach sme sa vždy snažili skórovať. Toto sa mi páči.

“Boli sme fantastickí, ale vo futbale musíte ukázať to dnes a zajtra v nadchádzajúcich zápasoch. Musíme ukázať úroveň, ktorú sme tu dosiahli.Nemôžeme prestať. Sme šťastní, ale musíme sa zlepšiť. Naša mentalita je krok za krokom. “West Ham začal Unibet bonus na kurzové stávky dlhý úsek bez svojho hviezdneho hráča, Dimitri Payet, ktorý je po dobu troch mesiacov s poranením členku, ale Bilic odmietol obviňovať svoju neprítomnosť , alebo čokoľvek iného. “Žiadne ospravedlnenia, boli lepšie,” povedal Bilic. “Boli rýchlejší ako my, fyzicky silnejší, strelil góly a rástol dôverou. Bolo to 4-1, masívna porážka, ale musíme pripustiť, že to mohlo byť viac po 3-0. Bol to šok. “V niektorých situáciách sme boli príliš hlbokí a dovolili im, aby boli blízko k našej krabici bez toho, aby museli robiť niečo príliš zvláštne. Túto hru budeme analyzovať, ale na druhej strane ju musíme spať a pripraviť sa na West Brom v nedeľu.To bude perfektná možnosť spätného úderu. “Tottenhamovu jedinú medzeru bola žltá karta, ktorú prijal 19-ročný záložník Anglicka Dele Alli, keď vstúpil do rozhovoru medzi Kane a Mark Noble. Alli šiel hlava k hlavu s kapitánom West Ham, a s piatimi domáce rezervácie pre sezónu, on bude pozastavený na nedeľu domáci zápas proti Chelsea. “Má silnú povahu, a on je vnútri každého boja , “Povedal Pochettino. “Bolo to 3-0, keď dostal túto žltú kartu, ale je mladý. Futbal je o živých zážitkoch a musí si byť istý, že nabudúce bude spokojnejší. “Fanúšik West Ham bol pred zápasom prevezený do nemocnice v stabilnom stave, keď bol bodnutý mimo zem.

Rate the review