Finnország-Magyarország 13.6.

Labdarúgás, szombat, 2015 Június 13, EURO 2016 kvalifikálás, 18:00

A fő oka annak, hogy erre a meccsre fogadjunk az, hogy Finnországnak nagyon nagy szüksége van a három pontra. Ez után a párbaj után a selejtező a második felébe jut, és a jelenlegi vesztesége Finnországnak ahoz, hogy legalább a 3. helyet foglalja el, 4 pont. És ez csak egyet jelent, hogy Finnországnak nyerni kellene. Az esetleges döntetlen a házigazda számára semmit sem nem biztosít, inkább csak segít Magyarországnak megmaradni a harmadik helyen. Ez egy nagy harc lesz. Finnország az elejétől nyomni fogja a játékot, igyekezni fig gólt szerezni. De ezt a magyar fiúk kihasználhatják, és brejkből szerzhetnek gólt, mert így a finn védelem nyílt lesz. Ez nem egy olyan párbaj lesz, ahol mindenki csak várakozni fog valamire. Ehez egy csapatnak sem nincsen semmi oka. Finnország tudatban van a helyzetével, és Magyarország biztosan nem fog játszani a 0:0 eredményért, ez képtelenség. Ebben a játékban nagy a tét és a házigazda számára a döntetlen semmit nem old meg. A párbaj nyílt lesz, sok eséllyel, és az esélyekkel a gólok is jönnek.

Tetszik a fogadás arra, hogy Magyarország legalább két gólt szerez Finnországban. Az utolsó párbajt otthon 4:0 megnyerték nagy nyugalommal, ez az eredmény már megvolt a félidőben is, bár a csere után már a játék nem volt nagyon híres. Finnország otthon 0:2 kikapott Észtországtól. És Észtország csapata nem olyan magas szinten van, mint a magyar csapat. Így legalább úgy, mint a Tallini fiúk, a magyar focisták is legalább kétszer betalálnak az ellenfél kapujába. A finnek csapat átlagos, nem lehet probléma beadni nekik két gólt olyan játékosoknak, mint Dzsudzsák Balázs vagy Nemanja Nikolić.

A győztesre ismét nehéz fogadni, bár mi tisztában vagyunk vele, hogy ki a jobb. Még lehetséges olyan eredmény, hogy minden csapat gólt szerez, vagy hogy legalább 2,5 gólt szerez a két csapat a mérkőzésen.

A mi tippünk: Magyarország legalább 1,5 gólt szerez – a legjobb oddsok az Unibet fogadóirodánál 3,40 szorzóval.